KONST / Litografier / Färglitografi 13856125
nr 1385 6125
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, "Krossa fan". Signerad, numrerad 216/375, oramat löst blad, ca 43x30 cm, monterad på kartong
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:05:36
15/3 23:05:46
100 kr
20/3 16:37:23